Ziedot

PALĪDZI DELNAI APTURĒT KORUPCIJU!

Atbalstot Delnas darbu, Tu palīdzēsi mazināt korupciju un veidot atklātāku un attīstītāku Latviju. Katrs ziedojums dod Delnas komandai iespēju izgaismot nelikumības un sliktu pārvaldību, sniegt neatkarīgu atbalstu trauksmes cēlējiem un mazināt toleranci pret korupciju Latvijā.

 

KĀ ZIEDOT DELNAI?

1) Ar PayPal pārskaitījumu - lai veiktu ziedojumu, spied uz pogas ‘Donate’! 

 
 

2) Ar bankas karti - lai veiktu ziedojumu, klikšķini uz pogas “Donate” un izvēlies “Donate with a credit card”. 

 

3) Internetbankas pārskaitījuma veidā uz bankas kontu.

Biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna”
Reģistrācijas Nr. 40008037054
Juridiskā adrese: Citadeles iela 8, Rīga, LV 1010

 

- Bankas nosaukums: AS SEB banka

Konts:LV34UNLA0050022979830
Adrese: Meistaru iela 1, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076
Bankas BIC/SWIFT kods: UNLALV2X

 

- Bankas nosaukums: AS Swedbank

Konts: LV31HABA0552044267218
Adrese: Balasta dambis 15, Rīga, LV-1048, Latvija
Bankas BIC/SWIFT kods: HABALV22

 

4) ar fiksētu ikmēneša pārskaitījumu, izmantojot bankas piedāvāto regulāro maksājumu.

 

KĀPĒC ZIEDOT DELNAI?

Deputatiuzdelnas.lv datu bāzes izveide pirms 13.Saeimas vēlēšanām bija Delnas pro bono darbs. Delna pavada daudz laika pro bono darbā, reaģējot uz aktuāliem notikumiem – Saeimas komisiju un darba grupu sēdēs, medijos, tiesvedībās, konsultējot trauksmes cēlējus u.c. Delna pamatā finansējumu iegūst no fondiem un organizācijām, uzvarot projektu konkursos. Līgumos paredzēts, ka šie līdzekļi ir izlietojami tikai konkrēto projektu veikšanai, nevis Delnas pro bono darbam. Aktīvs un plašs Delnas pro bono darbs ir iespējams pateicoties ziedojumiem. 

Delna pieņem ziedojumus gan naudas, gan citā veidā (graudā, brīvprātīgo darbu). Varat ziedot gan Delnas vispārīgajiem mērķiem, gan  sazinoties ar Delnas biroju, konkrētam šobrīd īstenotam projektam. Ja atsūtīsiet mums savu kontaktinformāciju, mēs atskaitīsimies par tieši Jūsu ziedojuma izlietojumu

 

DELNAS NEATKARĪBA

Atbilstoši Delnas ziedojumu pieņemšanas vadlīnijām, pieņemam ziedojumus tikai no uzņēmumiem ar labu reputāciju un tos izlietojam organizācijas mērķu sasniegšanai. Neviens ziedojums, neatkarīgi no tā apmēra, nemazina Delnas neatkarību un nenozīmē, ka Delna atbalsta uzņēmuma politiku vai rīcību. Apsūdzību vai pamatotu aizdomu gadījumā par ziedotāja iesaisti koruptīvās darbībās, Delna saglabā tiesības vērsties pret uzņēmumu tāpat kā vērstos pret jebkuru citu uzņēmumu līdzīgā situācijā.

 

NODOKĻU ATLAIDES PAR ZIEDOJUMU

Delnai ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss. Līdz ar to Delnas ziedotājiem ir tiesības saņemt ienākuma nodokļa atvieglojumus.

Juridiskām personām pienākas uzņēmuma ienākumu nodokļa atlaide 75% apmērā no ziedojuma summas. Piemēram, ja Delnai ziedojat 1000 EUR, uzņēmums drīkst no VID maksājamās UIN summas ieturēt 750 EUR. Visi atvieglojumi, ko tiesīgi izvēlēties Delnas ziedotāji, noteikti “Uzņēmumu ienākumu nodokļa likuma” 12.pantā. Fiziskām personām pienākas 23% Iedzīvotāju ienākumu nodokļa atmaksa no ziedojuma summas, ja tiek iesniegts pieprasījums VID.

 

Paldies visiem, kas jau ir atbalstījuši šīs mājas lapas darbību!

 

Kopā mēs varam panākt pārmaiņas!

 

Pēdējās izmaiņas veiktas 26.09.2018

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!