Par datubāzi

DATU BĀZES IZVEIDES PRINCIPI

Datu bāze www.deputatiuzdelnas.lv ir veidota, ievērojot turpmāk aprakstītos principus un informācijas atlases kritērijus.

Informācijas atlases un analīzes principi

BEZPARTEJISKUMS – visi deputāti ir atspoguļoti pēc vienas mērauklas jeb metodoloģijas, kas aprakstīta sadaļā „Informācijas atlases kritēriji par deputātiem”;

VIENLĪDZĪBA – visiem deputātiem, par kuriem izvietota informācija, ir vienlīdzīgas iespējas šajā lapā tiešsaistē pievienot savu komentāru par publicētās informācijas saturu vai darīt to, sazinoties ar Delnu;

LĪDZDALĪBA – ikviens mājas lapas lietotājs var piedalīties satura veidošanā, izmantojot mājas lapā piedāvāto sadaļu “sazināties ar veidotājiem”, lai izteiktu viedokli, ierosinājumus vai vērtējumu. Tāpat lietotājs var sazināties, rakstot e-pastu uz adresi: ti@delna.lv.

Mājas lapas saturs ir atvērts lietotāju komentāriem. Mājas lapas veidotāji patur tiesības dzēst komentārus, kas aizskar personas godu un cieņu, aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu vai arī visu cita veida informāciju, kas ietekmē vai var ietekmēt mājas lapas normālu darbību un drošību.

Datu bāzē iekļautie deputātu kandidāti

Mājas lapā ir iekļauti vairāk nekā 100 deputātu kandidāti - partiju līderi un bijušie 12.Saeimas deputāti. Arhīva sadaļā "Kandidātu arhīvs" pieejami iepriekšējo gadu kandidātu un deputātu profili. 

uz augšu

Pēdējās izmaiņas veiktas 26.09.2018

Atpakaļ uz sarakstu

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!