raksti

Sep 24 2014
Foto: Delna

Veikti papildinājumi vairākos kandidātu profilos

Reaģējot uz informāciju publiskajā telpā un Kandidatiuzdelnas.lv apmeklētāju komentāriem un vēstulēm, vairākos kandidātu profilos ir veikti būtiski papildinājumi, kas dažiem kandidātiem maina Delnas piešķirto vērtējumu no "Nav informācijas" uz "Viela pārdomām", radot nelielas izmaiņas kandidātu antitopā.  

Izmaiņas "Vienotības" kandidātu profilos 

Vidzemes vēlēšanu apgabala kandidāta Ineša Boķa profilā kopsavilkumā ar nosaukumu "Tiesa atzīst, ka Daliņa stadionā Valmierā prettiesiski izcirsti koki" beigās pievienota jauna rindkopa, kurā aprakstīti Haralda Bruņinieka mums atsūtītie komentāri un piebildes. 

Latgales vēlēšanu apgabala kandidāta Dzintara Zaķa profilā pievienots jauns raksts: "Atpūtas brauciens kopā ar bankas Citadele pircējiem". 

Kurzemes vēlēšanu apgabala kandidātes Solvitas Āboltiņas profilā pievienots jauns raksts: "Iespējams, lobējusi vīra biznesa intereses". 

Izmaiņas "Saskaņas" kandidātu profilos

Vidzemes vēlēšanu apgabala kandidāta Sandra Bergmaņa profilā pievienots jauns raksts: "Brīdinājums par formastērpu izmantošanu priekšvēlēšanu aģitācijai", kura rezultātā kandidāta vērtējums no "Nav informācijas" paaugstināts uz pirmās pakāpes reputācijas riska kategoriju "Viela pārdomām". 

Kurzemes vēlēšanu apgabala kandidāta Raimonda Rublovska profilā pievienots jauns raksts: "Brīdinājums par formastērpu izmantošanu priekšvēlēšanu aģitācijai". 

Izmaiņas "No sirds Latvijai" kandidātu profilos

Rīgas vēlēšanu apgabala kandidātes Ingunas Sudrabas profilā profilā pievienots jauns raksts: "Pārmetumi par saikni ar Latvijai nelojāliem cilvēkiem", kā rezultātā kandidātes vērtējums no "Nav informācijas" mainīts uz "Viela pārdomām". 

Rīgas vēlēšanu apgabala kandidāta Valda Lauska profilā pievienots jauns raksts: "Zināja par LSDSP slepeno līgumu ar Ventspils uzņēmējiem", kura rezultātā kandidāta vērtējums no "Nav informācijas" paaugstināts uz pirmās pakāpes reputācijas riska kategoriju "Viela pārdomām". 

Izmaiņas "Zaļo un zemnieku savienības" kandidātu profilos

Latgales vēlēšanu apgabala kandidāta Raimonda Vējoņa profilā pievienots jauns raksts: "Atpūtas brauciens kopā ar bankas Citadele pricējiem"

Tā kā publiski ir izskanējis, ka viens no ZZS premjera amata kandidātiem būs arī Ventspils mērs Aivars Lembergs, ir uzsākts darbs pie kandidāta profila atjaunošanas. Ar Lemberga kunga līdzšinējo profilu var iepazīties kandidātu arhīvā šeit

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.09.2014

Atpakaļ uz sarakstu

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!