raksti

Sep 23 2014
Foto: Delna, informativie materiali

Sākusies projekta kampaņa "Ko sēsi, to pļausi!"

Divas nedēļas pirms vēlēšanām ir sākusies Kandidatiuzdelnas.lv informatīvā kampaņa "Ko sēsi, to pļausi!". Tās mērķis ir aicināt vēlētājus izdarīt atbildīgu izvēli - rūpīgi iepazīties ar kandidātiem un vēlēšanās būt izvēlīgākiem, svītrojot sev netīkamos vai atbalstot ar plusu sev tīkamos kandidātus. 

Kampaņas ietvaros Kandidatiuzdelnas.lv komanda izplata izdales materiālus, kas, tāpat kā pavasarī pirms EP vēlēšanām, ir īpaši apdrukātas sēklu paciņas, kuras rotā rudens dārzeņi un graudaugi, kas ieguvuši cilvēcisku vaigu - Saeimas deputāta veidolu. Tā kā vēlēšanās vislabāk varam novērot cēloņu un seku likumu, kampaņas sauklis ir "Ko sēsi, to pļausi!". Tas nozīmē - ko uz četriem gadiem ievēlēsim, tam četru gadu garumā novāksim ražu, un šajā visā mūsu balss ir sēkliņa, ar kuras palīdzību radām labu vai trūcīgu ražu. 

Izdales materiālu izplatīšanā Kandidatiuzdelnas.lv sadarbības partneris ir arī Kurzemes NVO atbalsta centrs, kurš pirms vēlēšanām apmeklēs 10 Kurzemes pilsētas, lai aicinātu doties uz vēlēšanām. 

Par datu bāzē pieejamo saturu regulāri informē Kandidatiuzdelnas.lv sadarbības partneri - portāls Delfi Saeimas vēlēšanu sadaļā. Mūsu vēstījumi un reklāmas baneri atrodami sociālajā tīklā Draugiem.lv un Facebook.com, kā arī portālā Ir.lv Par nepieciešamību izdarīt abildīgu izvēli atgādina arī MTG grupas mediji - Star FM radio rullītis un vēstījumi TVPlay.

Delnas sadarbības partneri šī projekta ietvaros ir Sabiedriskās politikas centrs Providus, ar kuru kopā Delna strādā pie politikas analīzes, informācijas apkopošanas un pasniegšanas sabiedrībai, kā arī Lursoft, kurš palīdz ar datu analīzi attiecībā uz kandidātu sekmēm uzņēmējdarbībā un partiju ziedotāju identificēšanu. 

Mūsu sadarbības partneru vidū ir SIA Digibrand, kas izstrādājuši šo mājas lapu un palīdz ar kampaņu sociālajos tīklos. Savukārt SIA Fresh izstrādājis radošus risinājumus kampaņas materiāliem. Tikmēr SIA Skrivanek rūpējas par vēstījumu tulkošanu krievu un angļu valodā.

Atgādinām, ka Kandidatiuzdelnas.lv ir bezpartejisks un alternatīvs informācijas avots vēlētājiem, žurnālistiem un citiem interesentiem. Projektu finansiāli atbalsta Atvērtās Sabiedrības Institūts (Open Society Institute) sadarbībā ar Atvērtās Sabiedrības Iniciatīvu Eiropai (Open Society Initiative for Europe). 

Pēdējās izmaiņas veiktas 24.09.2014

Atpakaļ uz sarakstu

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!