raksti

Apr 10 2017

Jaunieši pret korupciju: īsfilma un darbnīcas

Sabiedrība par atklātību – Delna un domnīca PROVIDUS, kopīga projekta ietvaros, pirms pašvaldību vēlēšanām dosies uz Latvijas reģionu skolām, lai ar vidusskolēniem pārrunātu korupcijas izpausmes un mudinātu vērtēt partiju piedāvājumu novados. Pēc Centrālās vēlēšanu komisijas datiem 18 līdz 24 gadus vecu jauniešu līdzdalība vēlēšanās līdz šim bijusi zemākā no visām vecuma grupām.

Aprīlī organizācijas apmeklēs Kārsavas vidusskolu, Rēzeknes Valsts 1.ģimnāziju un Rēzeknes 5.vidusskolu, bet maijā Jēkabpils 3.vidusskolu, Jaunogres vidusskolu, Madonas un Aizkraukles novada vidusskolas un Salaspils vidusskolu.

Organizācijas skolām piedāvā darbnīcas, kuru laikā jauniešus iepazīstina ar dažādām korupcijas formām, to sekām un ziņošanas iespējām. Skolēniem iespējams uzzināt, kā norit darbs Saeimas komisijās un kā tiek dalītas tā sauktās “deputātu kvotas”. Sadarbībā ar režisori Martu Hercu tapusi 12 minūšu gara īsfilma, kas tiks demonstrēta darbnīcās.

 

 

Darbnīcas tiek īstenotas projekta „Valsts sagrābšanas pazīmju analīze: Latvijas gadījums” ietvaros. Projektu daļēji finansiāli atbalsta fonds Atvērtās sabiedrības institūts (Foundation Open Society Institute) sadarbībā ar Atvērtās sabiedrības fondu (Open Society Foundations) Think Tank Fund un Sabiedrības integrācijas fondu.


Sabiedrība par atklātību - Delna un domnīca PROVIDUS uzņemas pilnu atbildību par darbnīcu saturu. 

Pēdējās izmaiņas veiktas 12.07.2017

Atpakaļ uz sarakstu

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!