Kandidātu arhīvs

Tatjana Volkova
Medijos:

Sods par interešu konflikta likuma pārkāpšanu; slikta pārvaldība

2005.gada novembrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sodīja Banku augstskolas rektori T.Volkovu par valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšanu ar 150 latu naudas sodu. Birojā vērsās Izglītības valsts inspekcija (IVI), kas pirms tam veiktā pārbaudē bija atklājusi dažādus pārkāpumus.

Daļa IVI konstatēto pārkāpumu bija saistīta ar augstskolas rīkojumu izdošanu un noformējumu. Tā arī konstatēja, ka augstskolas Satversmes sapulcē nav pietiekami pārstāvēti studējošie, kā arī noteikti pretlikumīgi vecuma ierobežojumi augstskolas akadēmiskā personāla administratīvajos amatos. IVI uz pārbaudes laiku T.Volkovu atstādināja no amata, bet, pamatojoties uz T.Volkovas iesniegumu, ka viņa atstādināta uz neesošas pārbaudes pamata, un lai nodrošinātu augstskolas nepārtrauktu darbību izlaidumu laikā, drīz pēc tam tajā atjaunoja.

KNAB secināja, ka T.Volkova, pildot rektores pienākumus, pārkāpusi likuma "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" normas, parakstot rīkojumus par prēmiju piešķiršanu pašai sev, par mobilā telefona izdevumu segšanu un par komandējumu apmaksu.

Avots:
Ozolnieks, E. KNAB Banku augstskolas rektorei par sevis prēmēšanu piemēro 150 latu naudas sodu. Leta. 09.01.2006

 

Pēdējās izmaiņas veiktas 15.12.2014

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!