Kandidātu arhīvs

Raimonds Rublovskis
Medijos:

Pārkāpj pilnvaras, izsniedzot dienesta apliecības

2003.gada februārī pēc dienesta izmeklēšanas par Saeimas un Valsts prezidenta drošības dienesta (DD) komandiera padomnieku apliecību izsniegšanu ar rājienu sodīti DD komandieri pulkvežleitnants Raimonds Rublovskis un DD štāba priekšnieks majors Imants Kasparāns.

Izmeklēšanas gaitā nav apstiprinājusies informācija, ka apliecības būtu izmantotas ļaunprātīgi vai pārkāpjot likumu.
"Neatkarīgā Rīta Avīze" (NRA) ziņoja, ka padomnieku apliecības izdotas četriem DD komandiera Raimonda Rublovska ārštata padomniekiem - SIA "Zemgales nafta" prezidentam Valērijam Barjeram, bijušajam Joahima Zīgerista "Rūpju biroja" vadītājam, 6.Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisijas priekšsēdētājam Mārim Rudzītim, autotirgotājam SIA "Mikas" prezidentam Germanam Milušam un bijušajam 6.Saeimas priekšsēdētājam Alfrēdam Čepānim.

Avoti:
Šņore, I. Par Drošības dienesta komandiera padomnieku apliecību izsniegšanu rājienu iesaka izteikt divām amatpersonām. LETA, 28.01.2003.
Jemberga, S. Par palīga apliecību izsniegšanu rājiens drošības dienesta vadībai. Diena, 29.01.2003.
Par apliecību izsniegšanu iesaka izteikt rājienu. Neatkarīgā Rīta avīze, 30.01.2003.
Zālīte, I. Aizsardzības ministrs lems par sodiem drošības dienesta padomnieku apliecību izsniegšanas lietā. LETA, 04.02.2003.

Brīdinājums par formas tērpa izmantošanu priekšvēlēšanu aģitācijai

2014.gada septembra vidū Aizsardzības ministrija informēja, ka izteikusi brīdinājumu vairākiem 12.Saeimas deputātu kandidātiem par karavīra formas tērpa valkāšanas noteikumu neievērošanu. Militārā dienesta likums precīzi nosaka gadījumus, kuros drīkst valkāt formastērpu, un priekšvēlēšanu aģitācijas kampaņā to izmantot aizliegts.

Mediji ziņoja, ka viens no šiem cilvēkiem ir „Saskaņas” kandidāts, atvaļinātais pulkvedis R.Rublovskis. Fotogrāfija, kurā viņš redzams formastērpā, bija partijas aģitācijas materiālos - plakātos un bukletos. R.Rublovskis pārkāpumu neatzina.

Avoti:
«Saskaņas» priekšvēlēšanu kampaņā nelikumīgi izmanto karavīru formas. LSM.lv. 18.09.2014
Lastovska, A. "Saskaņas" deputātu kandidāti noliedz karavīru formas tērpu izmantošanas pārkāpumus. Leta. 19.09.2014

Pēdējās izmaiņas veiktas 14.12.2014

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!