Kandidātu arhīvs

Natālija Jolkina
Medijos:

Partijas "PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" valdes locekle, bijusī Rīgas Domes deputāte un PCTVL frakcijas priekšsēdētāja; biedrības "Latvijas cilvēktiesību komiteja" valdes līdzpriekšsēdētāja, Latvijas denacionalizēto un municipālo māju īrnieku un dzīvokļu īpašnieku asociācijas valdes līdzpriekšsēdētāja, 9. maija fonda valdes locekle, Mātes Marijas biedrības valdes līdzpriekšsēdētāja.

Deklarācija CVK

 

Neskaidrs finansējums PCTVL Rīgas domes vēlēšanu kampaņai

2009. gada vasarā TV3 raidījums “Nekā personīga” ziņoja, ka, pārkāpjot likumu, PCTVL priekšvēlēšanu aktivitātes sponsorējusi arī Maskavas pilsēta. Par to pārbaudi esot uzsācis arī KNAB. Nauda no Maskavas esot pārskaitīta nevis partijai, jo to aizliedz likums, bet gan T.Ždanokas un N.Jolkinas vadītajai Latvijas Cilvēktiesību komitejai.

"Nekā personīga" rīcībā esot vēstules kopija, ko N.Jolkina rakstījusi Maskavas valdībai, lūdzot piešķirt vairāk nekā 1,177 miljonus rubļu (gandrīz 20 000 LVL), lai Latvijas krievvalodīgajos medijos stāstītu par tautiešu organizācijām Latvijā un saviem aktīvistiem, tostarp speciālu sleju veltot Ždanokas Eiropas Parlamenta dienasgrāmatai. Nauda šim mērķim esot saņemta. Likuma pārkāpumu PCTVL neatzīst, jo Maskava naudu devusi nevis tieši partijai, bet sabiedriskajai organizācijai.

Avoti: TV3 raidījums “Nekā personīga”

 

Pēdējās izmaiņas veiktas 14.12.2014

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!