Kandidātu arhīvs

Jānis Zaščirinskis
Medijos:

 

Jaunais laiks

Iekšlietu ministres L.Mūrnieces ārštata padomnieks, policijas ģenerālis, bijušais Valsts policijas priekšnieks (2003.-2006.gads), bijis dažāda ranga iekšlietu sistēmas darbinieks

Deklarācija CVK

 

Minēts šaubīgās sarunās
 
 
2008. gadā “Baltic Screen” publiskoja, visticamāk, 2006.gadā notikušas sarunas ierakstu. Saruna, iespējams, notikusi starp bijušo iekšlietu ministru (2002-2004, tobrīd partijas “Jaunie demokrāti” priekšsēdētājs) Māri Gulbi un A.Lemberga oponentu Ventspils uzņēmēju Oļegu Stepanovu.  Sarunā tika pieminēts arī J.Zaščirinska vārds. Publicētajā sarunas atšifrējumā kāds vīrietis, kura balss ir līdzīga M.Gulbja balsij, stāstīja Stepanovam, ka viņam ir radies iespaids par to, ka "policija pārgājusi Aivara pusē". Runātājs aizdomas skaidroja ar to, ka "Zaščirinskis (iespējams, tā brīža  Valsts policijas priekšnieks Jānis Zaščirinskis) tur deva pavēli noklausīties Jansonu (iespējams, LSF Holdings valdes priekšsēdētājs Edgars Jansons). Es domāju, ka tas bija viens no iemesliem noņemt viņu ar". M.Gulbis žurnālistiem sacīja, ka “par 99% apšauba”, ka šāda saruna starp viņu un Stepanovu varētu būt notikusi. Savukārt O.Stepanovs, ar sava preses sekretāra starpniecību, apstiprināja tikšanās faktu.
 
 
 
Avoti: LETA, Dienas Bizness, Baltic Sreen

Laika posmā no 2005. līdz 2009. gadam J.Zaščirinska uzkrājumi skaidrā naudā svārstījās no 15 000 līdz 2 000 LVL un 2009. gada nogalē bija 10 000 LVL.


Avots: VID, CVK

Pēdējās izmaiņas veiktas 15.12.2014

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!