Kandidātu arhīvs

Jānis Jukna
Medijos:

Uzticības zaudēšana par pārkāpumiem slimnīcas renovācijā

2010.gada vasarā Rēzeknes pilsētas domes deputāti nolēma, ka SIA "Rēzeknes slimnīca" valdes vadītājs J.Jukna ir zaudējis uzticību un kapitāla daļu turētāja pārstāvis, pilsētas mērs Aleksandrs Bartaševičs (SC) atsauca viņu no amata.
Atbrīvošana notika pēc tam, kad pēc ES līdzfinansēta slimnīcas renovācijas projekta sākšanas atklājās nepieciešamība pēc papildu darbiem. Juknam tika pārmests, ka pirms ES projekta īstenošanas neatbilstoši situācijai izvēlēta vienkāršota renovācija, bet veiktie papildu darbi būtībā tādai nav atbilduši. Šo papildu darbu izmaksas vairs nav bijis iespējams segt no ES fondiem, līdz ar to no slimnīcas budžeta bijis papildus jārod gandrīz 50 000 latu. Par šiem darbiem neesot arī veikta atbilstoša iepirkumu procedūra. Sēdē tika norādīts, ka projektā pieļautas nepilnības, no kurām viena – netika paredzēta autoruzraudzība. Ja tāda būtu bijusi, projektu būtu bijis iespējas apstādināt vietā, kur tas nepieciešams.
Slimnīcas vadība pēc J.Juknas atstādināšanas tika uzticēta rehabilitācijas centra Rāzna vadītājai Diānai Gavarei-Karpovai, kas bija Rēzeknes domes izpilddirektora Raimonda Oļehno (SC) dzīvesbiedre.

Avoti:
Soikāns, J. Pašvaldība no amata atsauc "Rēzeknes slimnīcas" vadītāju. Leta. 21.07.2010
Rancāne, A. Par līdzekļu izšķērdēšanu no amata atbrīvo Rēzeknes Sociālās aprūpes pārvaldes vadītāju. 29.07.2010

Pēdējās izmaiņas veiktas 14.12.2014

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!