Kandidātu arhīvs

Ingmārs Līdaka
Medijos:

VID sods par deklarācijas neiesniegšanu

2014. gada jūnijā Valsts ieņēmumu dienests (VID) Saeimas deputātam I.Līdakam piemēroja 200 eiro soda naudu par to, ka viņš neiesniedza ienākumu deklarāciju kā zemnieku saimniecības amatpersona. VID iesniegumā Saeimai norādīja, ka deputāts nebija iesniedzis ienākumu deklarāciju par 2012.gadu kā zemnieku saimniecības "Skari" amatpersona, tāpat Līdaka neiesniedza deklarācijas arī par 2010. un 2011.gadu, kaut arī esot vairākkārt brīdināts. Viņam tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par nesadarbošanos ar nodokļu administrāciju. Saeima izdeva deputātu administratīvai sodīšanai.

Sodu deputāts vērtēja kā godīgu un sacīja, ka 2014.gada maijā iepriekš neiesniegtās ienākumu deklarācijas par zemnieku saimniecību ir iesniedzis. 

Avots:
Leijējs, A. VID deputātam Līdakam piemēro 200 eiro sodu saistībā ar ienākumu deklarācijas neiesniegšanu par zemnieku saimniecību. Leta. 26.06.2014

Atturas Saeimas 2011.gada 26.maija balsojumā par piekrišanu kratīšanas izdarīšanai Aināra Šlesera (PLL) dzīvesvietās

Vērienīga kriminālprocesa ietvaros 2011.gada maijā KNAB vērsās pie 10.Saeimas deputātiem, lūdzot ļaut veikt kratīšanu PLL deputāta Aināra Šlesera dzīvesvietās. Kriminālprocess tika uzsākts par vairāku valsts uzņēmumu amatpersonu veiktiem koruptīviem noziegumiem. Kā noprotams no KNAB sniegtās informācijas, lietas centrā ir A.Šlesers (PLL), un tā ir saistīta ar viņa pastarpinātām īpašumtiesībām vairākos uzņēmumos. Saeimas vairākums neatbalstīja KNAB lūgumu.

10.Saeimas deputāts I.Līdaka balsojumā par A.Šlesera izdošanu kratīšanai atturējās, tādējādi piepulcējoties to deputātu lokam, kuri liedza KNAB veikt operatīvo darbību pret Saeimas deputātu A.Šleseru, nosargājot viņa imunitāti.

Avots:
Saeimas deputātu balsojuma tabula

 

 

Pēdējās izmaiņas veiktas 26.09.2018

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!