Kandidātu arhīvs

Iļja Kozirevs
Medijos:

Saistība ar naidīgiem izteikumiem, par kuriem Drošības policija sākusi kriminālprocesu

2014.gada maijā Drošības policija (DP) sāka kriminālprocesu par publiskajiem uzaicinājumiem piedalīties biedrības "Rodina" 9.maijā plānotajā gājienā "Krievu maršs".
Biedrības mājaslapā bija atrodami I.Kozireva apgalvojumi, ka «ar ienaidniekiem nav jēgas veikt pārrunas, izņemot pārrunas par padošanos». «Mūsu ienaidnieki ir apņēmušies veikt asimilāciju līdz pēdējam cittautietim, neielaižoties ar mums pārrunās. Saprotot, ka mums ir darīšana ar ienaidniekiem, mums ir ievērojami vieglāk izvēlēties,» teikts I.Kozireva paziņojumā.

Biedrības sociālajos tīklos izplatītajā uzaicinājumā uz "Krievu maršu" bija pausts, ka krievi ir Latvijas senākā pamatiedzīvotāju tauta un krievu valoda ir Latvijas valsts valoda. "Rīga - mūsu pilsēta, Latvija - mūsu zeme. Krievi nepadodas!" teikts aicinājumā.

Pēc Drošības policijas lūguma Rīgas dome gājienu rīkot neļāva. DP norādīja, ka sākusi kriminālprocesu par darbību, kas apzināti vērsta uz nacionālā, etniskā naida vai nesaticības izraisīšanu. Šajā kriminālprocesā nevienai personai nav piemērots nekāds procesuālais statuss.

Avots:
DP sākusi kriminālprocesu par uzaicinājumiem piedalīties "Krievu maršā". Leta. 17.05.2014 17:52

Pēdējās izmaiņas veiktas 14.12.2014

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!