Kandidātu arhīvs

Deniss Gorba
Medijos:

Latvijas Cilvēktiesību komitejas konsultants, PCTVL valdes loceklis; iepriekš bijis Latvijas Cilvēktiesību komitejas jurists, Saeimas deputāta palīgs, Rīgas domes deputāts.

Deklarācija CVK

Iespējamais mēģinājums ietekmēt tiesas darbu

2002.gada novembrī Rīgas apgabaltiesas priekšsēdētājs Jānis Muižnieks norādīja, ka divi Saeimas un trīs Rīgas domes deputāti, tostarp Deniss Gorba, aizstāvot par nesankcionētu protesta akciju rīkošanu administratīvi arestēto Vladimiru Bogdanovu, iejaucās tiesas spriešanā. D.Gorba nepiekrita J.Muižnieka teiktajam, skaidrojot, ka deputāti vēstulē nenoliedz V.Bogdanova veiktā pārkāpuma faktu, vien izsakot savu „kā deputāta viedokli”, taču vienlaikus atzina, ka mudinājuši Bogdanovu nesodīt.

Pēc šīs starpgadījuma Rīgas mērs Gundars Bojārs pirmo reizi ieminējās par to, ka D.Gorba, kurš tajā laikā bija Rīgas pilsētas Īres valdes priekšsēdētājs, „kā amatpersona tiks ļoti nopietni izvērtēts”. No šī amata gan viņš tika atstādināts pēc pašvaldību vēlēšanām 2005.gada martā. 2005.gada septembrī D.Gorba apstrīdēja savu atlaišanu no darba. Tiesvedības rezultātā Rīgas dome D.Gorbam izmaksāja 4586,40 LVL lielu kompensāciju.

Avots: LETA

 

Kandidāta finanses

2006.gadā deklarēja 15 000 LVL, 2007.gadā – 17 500 LVL un 2010.gadā jau 20 000 LVL lielus skaidrās naudas uzkrājumus.

 

Pēdējās izmaiņas veiktas 30.04.2014

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!