Kandidātu arhīvs

Artūrs Rubiks
Medijos:

Atrstās informācijas kopsavilkums:

Atturējās Saeimas 2011.gada 26.maija balsojumā par piekrišanu kratīšanas izdarīšanai Aināra Šlesera (PLL) dzīvesvietās

Vērienīga kriminālprocesa ietvaros 2011.gada maijā KNAB vērsās pie 10.Saeimas deputātiem, lūdzot ļaut veikt kratīšanu PLL deputāta Aināra Šlesera dzīvesvietās. Kriminālprocess tika uzsākts par vairāku valsts uzņēmumu amatpersonu veiktiem koruptīviem noziegumiem. Kā noprotams no KNAB sniegtās informācijas, lietas centrā ir A.Šlesers (PLL), un tā ir saistīta ar viņa pastarpinātām īpašumtiesībām vairākos uzņēmumos. Saeimas vairākums neatbalstīja KNAB lūgumu.

10.Saeimas deputāts A.Rubiks balsojumā par A.Šlesera izdošanu kratīšanai atturējās, tādējādi piepulcējoties to deputātu lokam, kuri liedza KNAB veikt operatīvo darbību pret Saeimas deputātu A.Šleseru, nosargājot viņa imunitāti.

Avots: Balsošanas rezultāti

Uz augšu

Nonācis interešu konflikta situācijā

KNAB konstatēja administratīvo pārkāpumu faktā, ka pretēji interešu konflikta novēršanas likumā noteiktajam aizliegumam A.Rubiks no 2006.gada 7.novembra līdz 2007.gada 18.aprīlim savienoja Saeimas deputāta amatu ar SIA "KKG" valdes priekšsēdētāja amatu. 2008.gada februārī Saeima viņu izdeva administratīvai sodīšanai, un martā KNAB viņu sodīja ar 60 latu naudas sodu.

Avoti:
Kozule, E. Saeima piekrīt deputāta Rubika administratīvai sodīšanai. LETA. 21.02.2008
KNAB

Uz augšu

Pēdējās izmaiņas veiktas 26.09.2018

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!