Kandidātu arhīvs

Armands Agrums
Medijos:

Nodrošina vietnieci ar ievērojamu kompenāciju atlaišanas gadījumā

2007.gadā, zinādams, ka pēc politisko partiju maiņas Rīgas domes vadībā tās izpilddirektors Andris Grīnbergs (TB/LNNK) plāno viņu atbrīvot no Rīgas Kurzemes rajona izpilddirektora amata, A.Agrums (tolaik “Jaunais laiks”) mēģināja nodrošināt ievērojamu kompensāciju savai vietniecei un partijas biedrei Vitai Eglītei.

2007.gada 27.novembra pēcpusdienā A.Agrums ar domes lēmumu tika atbrīvots no amata un tās pašas dienas rītā Personāla nodaļā tikusi iesniegta papildvienošanās pie darba līguma starp Agrumu un Eglīti, kas paredz ievērojamu kompensāciju izmaksu darbinieces atlaišanas gadījumā.

Uzteikuma gadījumā viņai būtu jāsaņem kompensācija pēdējo 12 mēnešu vidējo mēneša izpeļņu apmērā, kas bija ne mazāk kā 17 652 latu. Pilsētas izpilddirektors pauda aizdomas, ka vienošanās noslēgta ar atpakaļejošu datumu, ko A.Agrums noliedza. Viņš sacīja, ka vienošanās noslēgta jau maijā, lai pasargātu darbinieci no politiskās izrēķināšanās. V.Eglīte no kompensācijas atteicās un apturēja darbību partijā.
A.Agrums atbrīvošanu no amata apstrīdēja tiesā un tajā uzvarēja.

Avoti:
Vilemsons, M. Liepiņa, A. Kurzemes rajona izpilddirektors Agrums savai vietniecei un partijas biedrei garantējis ievērojamu kompensāciju. Leta. 04.12.2007.
Vilemsons, M. Agruma vietniece atsakās no kompensācijas un aptur darbību JL. Leta. 06.12.2007.

Pēdējās izmaiņas veiktas 13.06.2016

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!