Kandidātu arhīvs

Āris Ruža
Medijos:

 

SIA "K un M" valdes loceklis, biedrības "Vidzemes kultūrmantojuma atbalsta fonds" valdes priekšsēdētājs. Bijis Saeimas deputāta Egila Baldzēna (LSDSP) palīgs.

Deklarācija CVK

2001.gadā neilgi pirms pašvaldību vēlēšanām prese saņēma it kā LSDSP priekšsēdētāja Jura Bojāra parakstītu vēstuli, kurā izteikta pateicība privātīpašnieku organizācijai „Īpašums” par vēlmi palīdzēt savākt līdzekļus partijas pašvaldību vēlēšanu kampaņai un solīts atrast šīs organizācijas biedriem tādas vietas sarakstā, kas ļauj cerēt uz ievēlēšanu. J.Bojārs paziņoja, ka vēstule ir kompromats, ko sagatavojis toreizējā Saeimas deputāta un J.Bojāra opozicionāra partijā Egila Baldzēna palīgs Ā.Ruža, kurš notikušo nekomentēja. Ā.Ružu skandāla rezultātā izslēdza no partijas.

 

Kandidāts CVK deklarējis, ka skaidrā naudā glabā 14 000 LVL.

 

Partijas maiņa:

2001.gadā kandidējis Rīgas domes vēlēšanās Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas sarakstā, tajā pašā gadā viņu pēc konflikta ar LSDSP līderi Juri Bojāru no partijas izslēdza par rupjiem statūtu un disciplīnas pārkāpumiem. Kopā ar Egilu Baldzēnu Ā.Ruža dibināja Sociāldemokrātu savienību, taču vēlāk, 2002.gadā, negaidīti pārgāja uz Odiseja Kostandas jaundibināto partiju "Latvijas brīvībai!”. Pašlaik kandidē no „Saskaņas centra”.

Pēdējās izmaiņas veiktas 14.12.2014

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!