Kandidātu arhīvs

Aleksejs Šeiņins
Medijos:

 

Izdevniecības nama „Petits” īpašnieks, Pasaules Laikrakstu asociācijas (WAN) biedrs, Pasaules Krievu preses asociācijas (ВАРП) izpildkomisijas loceklis, apvienības „Par Labu Latviju” valdes loceklis

Deklarācija CVK

Ar viņam piederošiem medijiem popularizē paša pārstāvēto partiju apvienību

2010.gada jūlija beigās žurnāls „Ir” vērsa uzmanību uz Alekseja Šeiņina interešu konfliktu. Viņam piederošā izdevniecības nama „Petits” krievu valodā iznākošie laikraksti „Čas”, „Subbota”, žurnāls „Ļubļu” u.c. publicē nekritiskus un slavinošus materiālus par A.Šeiņina pārstāvēto apvienību PLL. Arī laikraksts „Diena” vērtēja, ka „Petits” izdevumu materiāli par Aināra Šlesera un Andra Šķēles darbību robežojas ar slēpto reklāmu. Laikraksta „Čas” bijusī redaktore un tagad žurnāliste Ksenija Zagorovska arī ir PLL sarakstā Rīgas vēlēšanu apgabalā.

Avots: žurnāls „Ir”, Diena

Lielas parādsaistības

 

CVK iesniegtā deklarācija liecina, ka A.Šeiņinam, kas no 2001.gada līdz 2008.gadam četras reizes minēts Latvijas miljonāru sarakstā, šobrīd ir iespaidīgas 664 553,01 LVL parādsaistības. Pēc šo datu publiskošanas augusta sākumā medijos izskanēja neoficiāla informācija, ka viņam piederošais izdevniecības nams „Petits” varētu nonākt „Latvijas Krājbankas” vai tās lielākā kapitāldaļu turētāja - Lietuvas „Snoras Bank” - īpašumā. Skaidrā naudā A.Šeiņins uzkrājis 70 720,20 LVL.

 

Pēdējās izmaiņas veiktas 14.12.2014

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!