Kandidātu arhīvs

Aleksejs Burunovs
Medijos:

Atturējās Saeimas 2011.gada 26.maija balsojumā par piekrišanu kratīšanas izdarīšanai Aināra Šlesera (PLL) dzīvesvietās

Vērienīga kriminālprocesa ietvaros 2011.gada maijā KNAB vērsās pie 10.Saeimas deputātiem, lūdzot ļaut veikt kratīšanu PLL deputāta Aināra Šlesera dzīvesvietās. Kriminālprocess tika uzsākts par vairāku valsts uzņēmumu amatpersonu veiktiem koruptīviem noziegumiem. Kā noprotams no KNAB sniegtās informācijas, lietas centrā ir A.Šlesers (PLL), un tā ir saistīta ar viņa pastarpinātām īpašumtiesībām vairākos uzņēmumos. Saeimas vairākums neatbalstīja KNAB lūgumu.

10.Saeimas deputāts A. Burunovs balsojumā par A.Šlesera izdošanu kratīšanai atturējās, tādējādi piepulcējoties to deputātu lokam, kuri liedza KNAB veikt operatīvo darbību pret Saeimas deputātu A.Šleseru, nosargājot viņa imunitāti.

Avoti:

Slēpta priekšvēlēšanu reklāma, izmantojot administratīvos resursus

2010.gada 30.septembrī Latvijas radio ziņoja, ka Daugavpils pilsētas sociālo dienestu mazturīgajiem iedzīvotājiem dalītajās paciņas esot bijuši Saskaņas centra (SC) reklāmas materiāli, kuros minēts SC deputāta kandidāta Alekseja Burunova vārds. Sākotnēji laikrakstam “Diena” viņš skaidroja, ka paciņas esot bijušas noformētas kā trešās personas ziedojums viņa partijai - tās vienkārši izdalītas, sadarbojoties ar pilsētas domi. Tomēr nedaudz vēlāk A.Burunovs Latvijas radio atzina, ka viņam nav skaidrs, kā lapiņas nonākušas paciņās. Par šo gadījumu ir informēts KNAB, kas paziņojis, ka izvērtē labdarības akcijas iekļaušanu attiecīgo partiju priekšvēlēšanu izdevumos. Savukārt Daugavpils tiesa ir uzlikusi simbolisku sodu 10 latu apmērā Daugavpils Sociālo lietu pārvaldei par aģitācijas noteikumu pārkāpšanu pirms 10.Saeimas vēlēšanām. 
 
Avoti:
Lazdiņš, A. Reklamējas uz valsts vai pašvaldības rēķina. Diena. 01.10.2010.
Burunovs vairs neatzīst reklāmas lapiņu likšanu pārtikas pakās. Latvijas radio. 05.10.2010. 
Stirāne, D. Daugavpilī ir vāja izpratne par kritiskas žurnālistikas nozīmi. Latvijas radio.  29.11.2010. 

Pēdējās izmaiņas veiktas 13.06.2016

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!