Kandidātu arhīvs

Aina Žuravļova
Medijos:

 

Rīgas 88.vidusskolas skolotāja; iepriekš – Rīgas domes deputāte, Rīgas 1.slimnīcas pašvaldības pilnvarniece

Deklarācija CVK

Balsoja frakcijas biedru vietā

2000.gada septembrī ziņu aģentūra LETA ievēroja, ka Aina Žuravļova Rīgas domes sēdē balsoja ne tikai par sevi, bet arī par savu vīrabrāli Juri Žuravļovu un Intu Baltiņu. Lai arī I.Baltiņa tajā dienā vispār nebija domes ēkā, pateicoties A.Žuravļovai, viņa „piedalījās” 20 balsojumos no 21. Tābrīža Rīgas mērs Andris Ārgalis bija sašutis par domnieces negodīgo rīcību, sakot, ka pieņemtos lēmumus liktu pārbalsot, ja vien viņu par to informētu vēl sēdes laikā. LETA arī atzīmēja, ka par darbu domes sēdē deputātam maksā 5 LVL stundā, līdz ar to A.Žuravļova todien nelikumīgi no nodokļu maksātāju naudas iztērēja vismaz 10 LVL.

Avots: LETA

Aizdeva savu domnieces automašīnas caurlaidi

2000.gada septembrī ziņu aģentūra LETA novēroja, ka A.Žuravļova „izīrējusi” savu automašīnas caurlaidi Jūrmalas firmai „Baltkan”, tādējādi pārkāpjot domes noteikumus. Satiksmes un transporta lietu komiteja skaidroja, ka, nododot A.Žuravļovai kā deputātei izsniegto automašīnas caurlaidi, kas dod iespēju bez maksas iebraukt Vecrīgā, kā arī bez maksas izmantot pašvaldības SIA „Rīgas autostāvvietas” autostāvvietas, Žuravļova ir rupji pārkāpusi Rīgas domē noteikto kārtību, par kuru viņa ir rakstiski informēta, saņemot caurlaidi. Pati deputāte apgalvoja, ka LETA redzēja viņai izsniegtās caurlaides viltojumu. Taču mēnesi vēlāk aprakstītā situācija atkārtojās, un Pašvaldības policija A.Žuravļovai izsniegto caurlaidi uz laiku atsavināja.

Avots: LETA

Partiju maiņa

Pārstāvēja Krievu partiju, Nacionālā Progresa partiju, Tautas Saskaņas partiju, no kuras 1998.gadā līdz ar 7.Saeimā ievēlēto deputātu atteikšanos no domnieku mandātiem kļuva par Rīgas domnieci, taču mazliet vairāk kā gadu vēlāk iestājās Labklājības partijā un tās frakcijā, kas izteica vēlmi pievienoties Rīgas domes koalīcijai. No šīs partijas saraksta A.Žuravļova kandidēja 2001.gada pašvaldību vēlēšanās. Vēlāk pārstāvēja apvienību „Dzimtene”, un visbeidzot tagad kandidē no PCTVL saraksta.

Pēdējās izmaiņas veiktas 15.12.2014

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!