Kandidātu arhīvs

Agnis Kalnkaziņš
Medijos:

Nelikumīga darbinieku atlaišana

2009.gada novembrī mediji ziņoja, ka A.Kalnkaziņa vadītā Rīgas pašvaldības aģentūra "Rīgas dārzi un parki" atlaiž darbiniekus un to vietā darbu dod no Eiropas Savienības naudas stipendiju saņemošajiem bezdarbniekiem. Aģentūra nodarbināja ap 200 tā saukto stipendiātu, kas tai neizmaksāja neko.

A.Kalnkaziņš neminēja, cik pastavīgo darbinieku kopumā atlaists. Dažādos iecirkņos skaits esot atšķirīgs - pieci līdz septiņi cilvēki. Cilvēki tiekot atbrīvoti no darba, jo neesot naudas, ko viņiem maksāt. Par neko nemaksājošajām darba rokām A.Kalnkaziņš izteica gandarījumu : "Šobrīd esmu apmierināts, ka viņi ir."

Pārsteigumu par šādu "Rīgas parku un dārzu" rīcību pauda Nodarbinātības valsts aģentūra, kas slēgusi līgumu par bezdarbnieku nodarbināšanu. Programmas mērķis esot, ka bezdarbniekiem jādara tādi darbi, ko līdz šim, piemēram, aģentūra neviens nav darījis, bet šajā gadījumā tiekot radīti jauni bezdarbnieki. Tas nozīmē, ka nedrīkst ne atlaist, ne samazināt slodzi esošajiem darbiniekiem. Labklājības ministrija, kas arī pauda sašutumu par cilvēku atlaišanu, ieteica viņiem vērsties tiesā.


Avots
"Rīgas dārzi un parki" atlaiž darbiniekus, lai nodarbinātu stipendijas saņemošos bezdarbniekus. Leta (LTV1, De Facto) 01.11.2009

Pēdējās izmaiņas veiktas 14.12.2014

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!