EP vēlēšanu arhīvs

Latvijas Sociālistiskā partija EP vēlēšanas

Latvijas Sociālistiskā partija, pilns kandidātu saraksts, kas startē Eiropas Parlamenta vēlēšanās (mājas lapā padziļināta analīze ir veikta par pirmajiem 6 kandidātiem, ar metodoloģiju var iepazīties šeit)

1. Alfrēds Rubiks 2. Jeļena Jakovļeva 3. Fridijs Bokišs 4. Normunds Grostiņš 5. Udo Pērsis 6. Tatjana Apanasova

 

Partija dibināta 1994.gada 15.janvārī (reģistrēta 14.martā). No 1998.gada līdz 2003.gadam LSP bija viena no četrām partijām, kura ietilpa partiju apvienībā PCTVL. 2005.gadā partija apvienojās ar vēl četrām politiskajām partijām un izveidoja politisko partiju apvienību „Saskaņas centrs”.

LSP valdes priekšsēdētājs ir Alfrēds Rubiks. Valdi veido 7 valdes locekļi – Sergejs Hristoļubovs, Ingars Burlaks, Vladimirs Frolovs, Ivans Ivanovs, Inna Belokurova, Jeļena Jakovleva un Inna Jakštas.

LSP valdībā

Partijas valdes locekļa kandidāts Raimonds Rubiks, kā arī partijas biedri Artūrs Rubiks un Igors Zujevs ir 11.Saeimas deputāti.

LSP pašvaldībās

Rīgas domē no politisko partiju apvienības "Saskaņas centrs" LSP pārstāv 4 deputāti: Vladimirs Frolovs, Olga Veidiņa, Viktors Fedotovs un Valērijs Petrovs.

Rēzeknes pilsētas domē no SC saraksta ievēlēti Andrejs Rešetņikovs un Vladimirs Bogdanovs, Jēkabpils pilsētas domē - Bronislavs Ivanovskis. Ludzas novadā no SC saraksta ievēlēts Voldemārs Dibaņins, savukārt Zilupes novadā - Leonīds Osipovs. Kārsavas novadā no SC saraksta ievēlēts Andrejs Ivanovs.

LSP Eiropas Parlamentā

LSP līderis Alfrēds Rubiks ir EP deputāts, kas tika ievēlēts 2009.gadā no politisko partiju apvienības „Saskaņas centrs”. 2014.gada EP vēlēšanās LSP kandidē kā individuāla partija, nevis SC sastāvā.

Partijas programmas ilustratīvs atspoguļojums (infografika). Lūdzu, uzgaidi vai "atsvaidzini" lapu (nospied uz klaviatūras F5), ja tā vēl nav ielādējusies. Ja dati vēl nav ielādējušies, lūdzam skatīt kā failu šeit

Ja dati vēl nav ielādējušies, lūdzam skatīt kā failu šeit

Latvijas Sociālistiskā partija - lielākie ziedotāji | Create Infographics
 
Vārds, Uzvārds, Dzimšanas dati Nodarbošanās / Ienākumu avots / Saistība ar politisko partiju
Udo Pērsis, 09.06.1960 Kandidē EP vēlēšanās, A.Rubika palīgs EP, Skrīveru novada domes deputāts
Dzintra Šilova, 03.09.1980 Rīgas Domes Finanšu departaments, apakškomisijas priekšsēdētājas vietniece, alga tiek saņemta arī no LR Saeimas, F.Bokišs (kandidē EP vēlēšanās) tēvs
Jevgenija Zaiceva, 13.07.1962 Valdes priekšsēdētājs SIA FORSHTADT Finanšu grupa (dzērienu ražošana) ,  Valdes loceklis SIA ViaVan (individuālie pakalpojumi), SIA Grosbuhs-Z (uzskaites, grāmatvedības, audita un revīzijas pakalpojumi; konsultēšana nodokļu jautājumos), likvidators SIA FREIGHT MASTER (Kravu pārvadājumi pa autoceļiem), darbojas arī Latvijas Grāmatvežu un ekonomistu korporācijā un Dokumentālās vēstures fondā
Ingars Burlaks, 22.03.1985 A.Rubika palīgs EP, Valdes loceklis Latvijas Sociālistiskajā partijā, SIA Ingara Burlaka ģimenes ārsta prakse, darbojas biedrībā Latvijas Miera komitejā, kā arī Latvijas Strādājošās un studējošās jaunatnes apvienībā
Vladimirs Ņikitins, 12.11.1948 Bijis Zilupes novada pašvaldības deputāts, kā arī bijis direktors Zilupes Arodvidusskolā

Avoti:

CrediWeb.lv
VID amatpersonu deklarācijas
Lursoft.lv
KNAB Partiju Finanšu datu bāze
Publiskos avotos pieejamā informācija, google.com u.c

 

Šajā lapā pieejama statistika par partijas kandidātu skaitu, dzimumu, vecumu, izglītību, valodu zināšanām un dzīvesvietu, kas apkopota infografikā. Ja dati lejupielādējas lēni, lūgums, uzgaidīt vai skatīt tos failā šeit.

 

LSP KANDIDĀTI | Create Infographics

Pēdējās izmaiņas veiktas 31.08.2014

Atpakaļ uz sarakstu

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!