EP vēlēšanu arhīvs

Latvijas Krievu savienība (PCTVL) EP vēlēšanas

Latvijas Krievu savienība, pilns kandidātu saraksts, kas startē Eiropas Parlamenta vēlēšanās (mājas lapā padziļināta analīze ir veikta par pirmajiem 6 kandidātiem, ar metodoloģiju var iepazīties šeit)

1.Tatjana Ždanoka 2.Miroslavs Mitrofanovs 3.Vladislavs Rafaļskis 4.Viktors Guščins 5.Aleksandrs Kuzmins 6.Tatjana Favorska 7.Ludmila Ušakova
8.Jeļena Osipova 9.Aleksandrs Gamaļejevs 10.Aleksejs Vasiļjevs 11.Aleksandrs Filejs 12.Gagiks Sarkisjans 13.Vladimirs Čuprovs 14.Vladimirs Buzajevs

2014.gada 18.janvārī partijas „Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” (PCTVL) kongresā apstiprināts partijas jaunais nosaukums "Latvijas Krievu savienība" (LKS).

Partiju apvienība PCTVL tika izveidota 1998.gadā, apvienojoties trijiem politiskajiem spēkiem - partijām „Līdztiesība” (zināma arī kā „Kustība par sociālo taisnīgumu un līdztiesību), „Tautas Saskaņas partija” un „Latvijas Sociālistiskā partija”. Nedaudz vēlāk partijai pievienojās arī „Krievu partija”, taču 2000.gadā no PCTVL izstājās. Savukārt partijas „Tautas Saskaņas partija” un „Latvijas sociālistiskā partija” no partiju apvienības PCTVL izstājās 2003.gadā.

2003.gadā partiju apvienībā bija palikusi tikai viena partija un apvienībai draudēja likvidācija, kas nenotika, jo no „Tautas Saskaņas partijas” un „Latvijas Sociālistiskās partijas” aizgājušie biedri izveidoja jaunu partiju „Brīva izvēle tautu Eiropā” (BITE, ZaPČEL) ar līderiem Jakovu Plineru un Nikolaju Kabanovu priekšgalā. Partija pievienojās apvienībai PCTVL.

2003.gada novembrī abu partiju vadība pieņēma lēmumu par partiju "Līdztiesība" un "BITE" darbības iesaldēšanu. Visa turpmākā darba organizēšanu notika apvienības PCTVL ietvaros.

LKS VADĪBA

Latvijas Krievu savienības līdzpriekšsēdētāji ir Miroslavs Mitrofanovs, Jakovs Pliners, Tatjana Ždanoka.

Latvijas Krievu savienības valdes locekļi: Jurijs Petropavlovskis, Aleksandrs Malnačs, Aleksandrs Livčaks, Vladimirs Buzajevs, Aleksandrs Kuzmins,Viktors Dergunovs, Ilga Oziša, Aleksandrs Prutkovs, GagiksSarkisjans, Natālija Jolkina, Vladislavs Rafaļskis,  Aleksandrs Fiļejs,  Elīna Čujanova, DenissGorba, JevgēnijsDrobots, Sergejs Solovjovs, Ludmila Rodionova, Dmitrijs Žiļins, Andris Tolmačovs, AidinsAskerovs, Aleksandrs Gamaļejevs, Anatolijs Pušņakovs, Valerijs Orlovs, Ludmila Ušakova.

LKS SAEIMĀ

Partija (PCTVL) kandidēja gan 10., gan 11. Saeimas vēlēšanās, taču nepārvarēja 5% barjeru, kas liedza iespēju iekļūt Saeimā.

LKS PAŠVALDĪBĀS

Partija (PCTVL) 2013.gada pašvaldību vēlēšanās kandidēja Jēkabpils pilsētā, Olaines novadā, Aizkraukles novadā un Salaspils novadā, bet netika ievēlēta nevienā no šīm pašvaldībām.

Partijas (PCTVL) pārstāvji 2009.gada pašvaldību vēlēšanās tika ievēlēti 6 pašvaldībās: Olaines novadā (Andris Tolmačovs), Salaspils novadā (Aleksandrs Prutkovs), Līvānu novadā (Ašots Mamikonjans), Viļānu novadā (Ivans Popovs), Jelgavas pilsētā (Maksims Galkins) un Jēkabpils pilsētā (Nataļja Čehova).

LKS EIROPAS PARLAMENTĀ

2004. un 2009.gada Eiropas Parlamenta vēlēšanās no partijas (PCTVL) tika ievēlēta Tatjana Ždanoka. 

PCTVL PIKETS KRIMAS ATBALSTAM, AIZSTĀVOT KRIEVU VALODU

2013.gada 10.martā partijas (PCTVL) aktīvisti rīkoja piketu Rīgas centrā "Krimas atbalstam, lai solidarizētos ar Krimas tautu" un pulcēja apmēram 200 cilvēkus. Piketā tika izmantoti Krievijas karogi un plakāti krievu un angļu valodā ar saukļiem "Garantijas krievu valodai no Ukrainas līdz Rīgai. Brīvību Krimai!", "Krimas tautai ir tiesības izlemt savu likteni" un "Pašnoteikšanos Katalonijai, Skotijai un Krimai" .

Partijas programmas ilustratīvs atspoguļojums (infografika). Lūdzu, uzgaidi vai "atsvaidzini" lapu (nospied uz klaviatūras F5), ja tā vēl nav ielādējusies. Ja dati vēl nav ielādējušies, lūdzam skatīt infografiku kā failu šeit

 

LKS SOLĪJUMI | Create Infographics

Ja dati vēl nav ielādējušies, lūdzam skatīt infografiku kā failu šeit

Latvijas Krievu savienības - lielākie ziedotāji | Create Infographics
 
Vārds, Uzvārds, Dzimšanas dati Nodarbošanās / Ienākumu avots / Saistība ar politisko partiju
Tatjana Ždanoka, 08.05.1950 Esošā EP deputāte
Dmitrijs Kosaks, 07.08.1961  
Tatjana Andrejeva, 29.10.1948  
Elita Kosaka, 14.07.1960 Likvidators SIA EFĒLIJA (juridiskie pakalpojumi)
Jakovs Pliners, 27.12.1946 Bijušais Saeimas deputāts, valdes loceklis Latvijas Krievu savienībā. Darbojas fondā Vecāki bērniem
Miroslavs Mitrofanovs, 18.12.1966 T.Ždanokas palīgs EP
Viktors Rodionovs, 08.12.1954 Valdes loceklis SIA Krievu Sēta (mēbeļu ražošana, mazumtirdzniecība)
Andris Tolmačovs, 11.01.1973 T.Ždanokas palīgs EP. Bijušais Saeimas deputāts (8.Saeimā no PCTVL), no 2009.gada līdz 2013.gadam Olaines novada domes deputāts
Aleksejs Vasiļjevs, 26.05.1971 Daugavpils 15. vidusskola, skolotājs, Latvijas krievu kopienas Daugavpils nodaļa, valdes priekšsēdētājs
Tatjana Feigmane, 29.01.1952 T.Ždanokas palīdze EP, CVK locekle
Vladislavs Rafaļskis, 23.11.1959 Kandidē EP vēlēšanās, Rīgas 40.vidusskolas skolotājs

Avoti:

CrediWeb.lv
VID amatpersonu deklarācijas
Lursoft.lv
KNAB Partiju Finanšu datu bāze
Publiskos avotos pieejamā informācija, google.com u.c

 

Šajā lapā pieejama statistika par partijas kandidātu skaitu, dzimumu, vecumu, izglītību, valodu zināšanām un dzīvesvietu, kas apkopota infografikā. Ja dati lejupielādējas lēni, lūgums, uzgaidīt vai skatīt tos failā šeit.

 

LKS KANDIDĀTI | Create Infographics

Pēdējās izmaiņas veiktas 31.08.2014

Atpakaļ uz sarakstu

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!