EP vēlēšanu arhīvs

Latvijas Attīstībai EP vēlēšanas

Politiskā partija Alternative - pilns kandidātu saraksts, kas startē Eiropas Parlamenta vēlēšanās (mājas lapā padziļināta analīze ir veikta par pirmajiem 6 kandidātiem, ar metodoloģiju var iepazīties šeit)

1.Andrejs Žagars 2.Rihards Pīks 3.Dans Tītavs 4.Liene Cakare 5.Vladimirs Reskājs 6.Juris Pūce 7.Uldis Osis 8.Iveta Ciganova
9.Edmunds Stankevičs 10.Olga Geitus-Eitvina 11.Andris Bačkurs 12.Oskars Ikstens 13.Iļja Kirejevs 14.Aleksejs Bočarovs 15.Uldis Ciekurs 16.Emīls Jakrins

 

 

 

 

Politiskā partija “Latvijas attīstībai” reģistrēta 2013.gada 20.decembrī. Tā ir dibināta uz biedrības „Latvijas attīstībai” bāzes, kas reģistrēta 2012.gada 19.martā. Dibinot partiju 2013.gada 20.decembrī, biedrība mainījusi nosaukumu uz „Latvijas nākotnes forums” un turpina aktīvi darboties. Biedrības valdes, biedru un dibinātāju vidū ir arī partijas „Latvijas attīstībai” līderi – Einars Repše, Edgars Jaunups, Dans Titavs, Emīls Jakrins un Uldis Osis, kā arī partijas EP deputātu kandidāti – Dans Titavs, Juris Pūce, Emīls Jakrins, IļjaKirejevs un Uldis Osis un sabiedrībā plaši pazīstamas personas – Valērijs Belokoņs, Uldis Mierkalns, DonātsVaitaitis, Ainārs Ščipčinskis, Olafs Berķis u.c.

Partijas vadību veido partijas priekšsēdētājs – Einars Repše un 8 valdes locekļi: Baiba Fromane, Dans Titavs, Edgars Jaunups, Liene Cakare, Vladimirs Reskājs, Uldis Osis, Edgars Čeporjus un Emīls Jakrins.

Biedrības „Latvijas nākotnes forums” mājas lapas adrese: www.nakotnesforums.lv

LA Saeimā

Vladimirs Reskājs ir 11.Saeimas deputāts, kurš tika ievēlēts no partiju apvienības „Saskaņas Centrs” saraksta, bet 2013.gada septembrī izstājās un pievienojās „Latvijas attīstībai”.

LA pašvaldībās

Tā kā "Latvijas attīstībai" partija izveidota nesen, tā nav startējusi nevienā no iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām, tomēr partijas biedri ir startējuši vēlēšanās no citiem partiju sarakstiem.

LA Eiropas Parlamentā

Tā kā "Latvijas attīstībai" partija izveidota nesen, tā EP vēlēšanās ar šādu nosaukumu nav piedalījusies. Tomēr Rihards Pīks, kurš šogad startē EP vēlēšanās no "Latvijas attīstībai" saraksta, pirms tam ir bijis EP deputāts no 2004 – 2009.gadam, kad tika ievēlēts no Tautas partijas saraksta. 2009.gadā R.Pīks no Tautas Partijas vēlreiz kandidēja EP vēlēšanās ar 1. kārtas numuru, bet netika pārvēlēts.

LA sastāvā bijušie Jaunā laika līderi

LA partijas valdes priekšsēdētājs Einars Repše bija partijas „Jaunais laiks” dibinātājs un ilgstošs līderis. E.Repše ir bijis Latvijas Bankas prezidents, LR Ministru prezidents, LR Aizsardzības ministrs, LR Finanšu ministrs, kā arī Saeimas deputāts.

LA partijas valdes loceklis Edgars Jaunups bijis viens no partijas "Jaunais laiks" dibinātājiem, bijušais Saeimas un Rīgas Domes deputāts, Ministru prezidenta padomnieks (E. Repšes valdībā), kā arī Tieslietu un Kultūras ministrijas parlamentārais sekretārs. „Jaunajam laikam” iestājoties apvienībā „Vienotība”, bijis tās pirmās valdes loceklis.

Partijas programmas ilustratīvs atspoguļojums (infografika). Lūdzu, uzgaidi vai "atsvaidzini" lapu (nospied uz klaviatūras F5), ja tā vēl nav ielādējusies.  Ja dati vēl nav ielādējušies, lūdzam skatīt infografiku kā failu šeit

 

 

La solījumi | Create Infographics

Ja dati vēl nav ielādējušies, lūdzam skatīt infografiku kā failu šeit

Latvijas attīstībai - lielākie ziedotāji | Create Infographics
 
 
Vārds, Uzvārds, Dzimšanas dati Nodarbošanās / Ienākumu avots / Saistība ar politisko partiju
Ainārs Ščipčinskis, 30.04.1965 Valdes priekšsēdētājs McCann WorldGroup, SIA (tirgus un sabiedriskās domas izpēte). Valdes loceklis SIA M Live (reklāmas aģentūras darbība, tirgus un sabiedriskās domas izpēte) , SIA Reklāmas aģentūra "LOWE AGE"
Edgars Čeporjus, 16.09.1983 Valdes priekšsēdētājs SIA N&J Consilio (citur neklasisficēti profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi) , SIA Investīciju projekti (nekustamie īpašumi un lauksaimniecība), SIA Baltic Furniture Service (mazumtirdzniecība, sabiedrisko attiecību pakalpojumi). Valdes loceklis SIA Ventrans Rīga (holdingkompāniju darbība), AS Latvijas Naftas Tranzīts, AS Ventbunkers (kravu bizness, noliktavu saimniecība), SIA N&J ratio (juridiskie pakalpojumi, sabiedriskās attiecības, konsultācijas, cilvēkresursu vadība u.c), SIA FINEO (grāmatvedība, nodokļi), SIA RFC HOLDINGS (kosultācijas komercdarbībā, holdingkompāniju darbība), SIA Trīspadsmit Saules (nekustamie īpašumi, konsultācijas, tulkošanas pakalpojumi). Latvijas attīstībai. Likvidators SIA OGIO (vairumtirdzniecības starpnieku darbība). Padomes loceklis AS L.V.K (finanšu pakalpojumi, holdingkompāniju darbība, konsultēšana komercdarbībā)
Guna Eglīte, 18.07.1958 Valdes locekle SIA VINCENTS ESPRESSO (Mājsaimniecības elektroierīču mazumtirdzniecība specializētajos veikalos, Pārējā mazumtirdzniecība ārpus veikaliem, stendiem un tirgiem ) 
Leons Jakrins, 30.06.1958 Valdes priekšsēdētājs SIA VINCENTS (Restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi, Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība), valdes loceklis SIA VINCENTS ESPRESSO ( (Mājsaimniecības elektroierīču mazumtirdzniecība specializētajos veikalos, Pārējā mazumtirdzniecība ārpus veikaliem, stendiem un tirgiem ) 
Rūdolfs Toms Bērziņš, 17.09.1972  Valdes priekšsēdētājs SIA IONICA Systems (ēku būvniecība, būvdarbi, inženierbūvniecība u.c), SIA DESMO BALTIJA (sporta preču tirdzniecība, izklaide un atpūta), SIA LatEx Invest (reklāmas aģentūru darbība, operācijas ar vērtspapīriem, finanšu pakalpojumi u.c). Valdes loceklis SIA IONICA SERVISS (ēku būvniecība, inženierbūvniecība, mazumtirdzniecība u.c). Darbojas arī Kalnciems 32 A
Tālis Banga, 08.12.1983 Valdes priekšsēdētājs SIA ENDURANCE LAB, SIA BALTIC PROPERTY FINDERS (Starpniecība darbībā ar nekustamo īpašumu). Valdes loceklis SIA BIOPHARMA (Farmaceitisko izstrādājumu vairumtirdzniecība), SIA Olaine investment group
Uldis Mierkalns, 05.11.1973 Valdes priekšsēdētājs SIA CatchSmart, AS Saldus mežrūpniecība, AS Strenču mežrūpniecības saimniecība, SIA PATA (Mēbeļu, apgaismes ierīču un cita veida mājsaimniecības piederumu mazumtirdzniecība specializētajos veikalos), AS LATVIJAS MEŽI, SIA PATA AB (mežrūpniecība). Valdes loceklis SIA SALDUS MEŽRŪPNIECĪBAS UZŅĒMUMS, SIA Cybermed (darbība veselības aizsardzības jomā u.c), SIA BLACK STONE (nekustamie īpašumi, holdingkompāniju darbība), SIA Smiltenes MRS (Mežizstrāde), SIA Kubit (Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšan). Darbojas arī Latvijas Eksportētāju un investoru klubā.
Olafs Berķis, 12.11.1956 Padomes priekšsēdētājs AS Global Materials (vairumtirdzniecība), AS LAUKU AVĪZE. Valdes priekšsēdētājs SIA N&J (holdingkompāniju darbība), SIA PRIVĀTFONDS (kreditēšanas pakalpojumi, holdingkompānijas darbība), SIA KEMENT (Citur neklasificētas finanšu pakalpojumu darbības, holdingkompāniju darbība), SIA KAMPARKALNS (nekustamie īpašumi)
Aleksandrs Ļitvinovs, 13.02.1954 Valdes loceklis SIA DB Projekts (inženierdarbības un tehniskās konsultācijas), SIA Dzelzceļu būve, SIA Acone (Citur neklasificētu pārējo mašīnu, iekārtu un materiālo līdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings), SIA DZELZCEĻA BŪVE
Jurģis Ugors, 22.03.1987 Valdes loceklis SIA Correctus (Iekārtu remonts, Būvniecības projektu izstrādāšana)
Juris Ozoliņš, 03.04.1955 Darbojas SIA DB Projekts  (inženierdarbības un tehniskās konsultācijas)
Rolands Klincis, 21.12.1968 Šobrīd vadošais partneris Komunikācijas Arhitektūra. Bijis valdes loceklis SIA M2M (kokmateriālu vairumtirdzniecība). Bijis departamenta vadītājs Citadele Bankā, bijis vadītājs IPS Suprema Funds.Darbojies Rīgas Rotari klubā

Avoti:

CrediWeb.lv
VID amatpersonu deklarācijas
Lursoft.lv
KNAB Partiju Finanšu datu bāze
Publiskos avotos pieejamā informācija, google.com u.c

 

Šajā lapā pieejama statistika par partijas kandidātu skaitu, dzimumu, vecumu, izglītību, valodu zināšanām un dzīvesvietu, kas apkopota infografikā. Ja dati lejupielādējas lēnu, lūgums, uzgaidīt vai skatīt tos failā šeit

 

LA KANDIDĀTI | Create Infographics

Pēdējās izmaiņas veiktas 31.08.2014

Atpakaļ uz sarakstu

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!