EP vēlēšanu arhīvs

Alternative partija EP vēlēšanas

Politiskā partija Alternative - pilns kandidātu saraksts, kas startē Eiropas Parlamenta vēlēšanās (mājas lapā padziļināta analīze ir veikta par pirmajiem 6 kandidātiem, ar metodoloģiju var iepazīties šeit)

1.Aleksandrs Mirskis 2.Natālija Bokučava 3.Andrejs Ādamsons 4.Ivans Bebrišs 5.Natālija Sproģe 6.Nataļja Steļmaha 7.Irina Romančenko 8.Anita Laizāne

2007.gada 4.aprīlī tika dibināta partija „Spēks vienotībā”, bet 2012.gada 24.oktobrī mainīts partijas nosaukums: no politiskā partija “Spēks vienotībā” uz politiskā partija “Alternative”. Tajā pašā laikā no amata tika atbrīvoti arī „Spēks vienotībā” valdes locekļi Vitālijs Bukovskis, Vilis Greckis, Oļegs Kolosovs un  Valdis Medveckis, kuru vietā nāca jauna valde.

„ALTERNATIVE” VADĪBA

Politiskās partijas “Alternative” valdes priekšsēdētāja ir Natālija Bokučava. Valdes locekļi: Jevgeņijs Carevs, Anatolijs Kižlo, Igors Kolosovs, Anita Laizāne, Natālija Mirska,  Vladimirs Romančenko, Nataļja Steļmaha.

Politiskās partijas “Alternative” padomes sastāvs: Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Aleksandrs Mirskis, zvērināts advokāts Andrejs Ādamsons, uzņēmējs Jevgēnijs Carjovs, ginekologs Sergo Bokučava, uzņēmējs Igors Kolosovs un uzņēmējs Genādijs Aksjonovs.

„ALTERNATIVE” SAEIMĀ

Politiskā partija ”Alternative” nav piedalījusies Saeimas vēlēšanās.

„ALTERNATIVE” PAŠVALDĪBĀS

2013.gada pašvaldību vēlēšanās partija „Alternative” netika ievēlēta Rīgas domē. Partijas „Alternative” pārstāvji 2013.gada pašvaldību vēlēšanās tika ievēlēti 5 pašvaldības: Salaspils novadā - Mihails Rogals, Daugavpils pilsētā - Jevgeņijs Carevs un Vladimirs Borisjonoks, Rēzeknes pilsētā - Vjačeslavs Dubovskis, Rēzeknes novadā - Igors Kolosovs un Tatjana Kubecka, savukārt Ilze Grolmusa - Viļānu novadā.

2013.gada pašvaldību vēlēšanās partija „Alternative” nebija ievērojusi politisko partiju un to apvienību vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarācijas aizpildīšanas kārtību - norādīja nepatiesas ziņas deklarācijā, kā arī saņēma neatļautu dāvinājumu. Pārkāpumu kopsumma bija 6585,99 LVL un KNAB par pārkāpumiem uzlika naudas sodu 300 LVL apmērā.

PARTIJA „ALTERNATIVE” EIROPAS PARLAMENTĀ

2009.gadā Eiropas Parlamenta vēlēšanās tika ievēlēts Aleksandrs Mirskis, kas toreiz pārstāvēja apvienību „Saskaņas Centrs”. 2011.gada janvārī Aleksandrs Mirskis izstājās no partijas „Saskaņas centrs”. Eiropas Parlamentā Aleksandrs Mirskis pārstāv Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupu, un 2014.gad EP vēlēšanās startē kā saraksta "Alternative" līderis.

Partijas programmas ilustratīvs atspoguļojums (infografika). Lūdzu, uzgaidi vai "atsvaidzini" lapu (nospied uz klaviatūras F5), ja tā vēl nav ielādējusies. Ja infografika joprojām nav ielādējusies vai nedarbojas, lūdzam skatīt kā failu šeit.

Alternative solījumi | Create Infographics

Ja dati lejupielādējas lēni, lūgums, uzgaidīt vai skatīt tos failā šeit.

Alternative- lielākie ziedotāji | Create Infographics
 
Vārds, Uzvārds, Dzimšanas dati Nodarbošanās / Ienākumu avots / Saistība ar politisko partiju
Aleksandrs Mirskis, 20.03.1964 Esošais EP deputāts
Anita Laizāne, 27.11.1972 Kandidē uz EP vēlēšanām no Alternative saraksta ar 8.numuru, A.Mirska asistente EP
Tatjana Kuvarina-Mirska, 30.06.1976 A.Mirska sieva, SIA Radio entertaiment valdes locekle
Vjačeslavs Dubovskis, 10.07.1983 Rēzeknes domes deputāts no saraksta Alternative, valdes loceklis SIA "MICROLINES" (bezvadu telekomunikācijas pakalpojumi),valdes loceklis SIA "Big telecom" (telekomunikācijas pakalpojumi)
Aivars Daģis, 21.06.1963 SIA BONA TRANSPORTS (kravas pārvadājumi), valdes priekšsēdētājs
Jeļena Sokurenko, 07.10.1982 SIA SPI DISTRIBUTION LATVIA (dzērienu, tabakas izstrādājumu, alkoholisko dzērienu vairumtirdzniecība), administratore, operatore
Aļona Hlomova, 23.09.77 Radio NR SIA, grāmatvede, SIA Latdom (nekustamie īpašumi) valdes locekle, SIA DeniF&Co (automobiļu apkope, pārdošana) valdes locekle
Dmitrijs Steļmahs, 20.03.1972  
Andrejs Ādamsons, 15.02,1982

Kandidē EP vēlēšanās, Hanzas Šķīrējtiesa, priekšsēdētājs, Latvijas Dzīvokļu Īpašnieku asociācija, valdes priekšsēdētājs

Jevgeņijs Griškevičs, 14.08.1974 SIA RHINO GROUP (informāciju tehnoloģijas), valdes loceklis 

Avoti:

CrediWeb.lv
VID amatpersonu deklarācijas
Lursoft.lv
KNAB Partiju Finanšu datu bāze
Publiskos avotos pieejamā informācija, google.com u.c

 

 

Šajā lapā pieejama statistika par partijas kandidātu skaitu, dzimumu, vecumu, izglītību, valodu zināšanām un dzīvesvietu, kas apkopota infografikā. Ja dati lejupielādējas lēni, lūgums, uzgaidīt vai skatīt tos failā šeit.

 

ALTERNATIVE KANDIDĀTI | Create Infographics

Pēdējās izmaiņas veiktas 31.08.2014

Atpakaļ uz sarakstu

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!